KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664388
nr 1566 4388
Göran Tull
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Tillskriven, ej Signerad. Olja på duk, 65x80 cm, yttermått inklusive ram: 68x84 cm
Göran Tull, svensk målare född i Stockholm 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:15:34
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr